Tudom, hogy románul a program szó nyitvatartást jelent, mégse szabadulok a gondolattol, hogy itt valamilyen kínzási “programról” van szó a Kínzás Múzeumában.
Megjegyzés küldése
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése